Integracja grupy

Dobrze prosperująca firma to ludzie, a ludzie tworzą zespół. Jeżeli chcesz zintegrować członków swojego zespołu, wspólne celebrować sukcesy lub zorganizować wycieczkę na zakończenie ważnego projektu, koniecznie przeczytaj naszą ofertę!

W zależności od pory roku, oferujemy Państwu wiele bieszczadzkich atrakcji, które każdy członek zespołu zapamięta na długo. Oj będzie co wspominać! Na rozgrzewkę proponujemy gry zespołowe, które świetnie integrują grupę i dostarczają wielu wrażeń. Posiadamy wiele zabaw, które organizator wybiera sam. Od tych wymagających dużej sprawności ruchowej, po te, na które spokojnie można sobie pozwolić przy zimnym kuflu piwa. Wszystko zależy od Państwa preferencji. Po wielu zabawach integracyjnych, rozpoczynamy prawdziwą biesiadę. Specjalnie dla Was wystąpi ''Górska Kapela'', która gra i śpiewa tak, że nogi same rwą się do tańca. Na stole pojawią się dania kuchni polskiej i regionalnej, które są specjalnością szefów naszej kuchni. Alternatywą biesiady jest ognisko z pieczeniem kiełbasek, grill ze swojskimi wyrobami. Jesienią proponujemy Państwu również przejazd wozami traperskimi malowniczą doliną rzeki Osławy. Zimą organizujemy kuligi z pochodniami. Stuk kopyt, śpiew na saniach, bieszczadzki grzaniec i ognisko w lesie to atrakcja wprost nie do opisania! Posiadamy również sprzęt audiowizualny, który będzie do Państwa dyspozycji w trakcie imprezy. Ofertę dla każdej grupy ustalamy zawsze indywidualnie - zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dokładamy wszelkich starań, by integracja firmy zawsze przebiegała na luzie i z uśmiechem na twarzach naszych Gości.

Zapraszamy do kontaktu!

Bieszczady

Latarnia Wagabundy

Wola Michowa 14,

38-543 Komańcza,

Polska

Tel. +48 881 315 112

E-mail: recepcja@latarniawagabundy.pl

Numer konta bankowego:

45 1140 2004 0000 3702 7808 6958

mBank

W celu dokonania rezerwacji konieczna jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości minimum 30% wartości pobytu na powyższy numer konta

Cisna

14 km

Sanok

57 km

Bieszczadzka Kolejka Leśna

11 km

Ukraina - granica

77 km

Słowacja - granica

12 km

md_5a9794da1b10e-1.png