top of page

Biesiady

Łemkowskie

Organizujemy biesiady dla grup zorganizowanych w prawdziwie bieszczadzkim stylu. Z tego rodzaju usług, bardzo chętnie korzystają firmy organizujące szkolenia dla pracowników w Bieszczadach. Biesiada to świetna forma integracji, a jednocześnie okazja do poznania kuchni i kultury tej części Polski.

Oferujemy Państwu muzykę na żywo w wykonaniu Górskiej Kapeli, która gra pod nóżkę i do rytmu, nie zabraknie również turystycznych i ludowych piosenek, które wraz z kapelą można śpiewać.

Na naszych stołach podajemy dania kuchni polskiej i regionalnej, które na co dzień można zjeść w naszej restauracji. Prawdziwa kwaśnica na żeberkach z kapustą przez nas kiszoną, fuczki łemkowskie - regionalne danie naszej okolicy, różne rodzaje domowych pierogów, wiejski stół pełen wędlin i kiełbas pochodzących z naszej wędzarni, deski serów owczych i kozich, a na dodatek marynowane przez nas rydze to tylko kilka potraw, jakimi gościmy wszystkich Gości, spędzających niezapomniany wieczór na biesiadzie jak dawniej.

Smakowite posiłki popijamy winem z tokajskich winnic (możliwość podania w drewnianych beczkach), które przywozimy dla Państwa z Węgier.

Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowania oferty, według indywidualnych preferencji. Proponujemy:


Pieczonego wieprza
Pieczonego barana
Wędzone pstrągi
Dania z grilla
Przed biesiadą, zależnie od pory roku proponujemy Państwu kulig z pochodniami lub przejazd wozami traperskimi.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o ofertę dla swojej grupy:

-Telefonicznie 881-315-112

-E-mail - recepcja@latarniawagabundy.pl

O nas

01

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez

02

Niepowtarzalny klimat

03

Wiele atrakcji i świetna lokalizacja

04

Znakomita regionalna kuchnia

md_5a9794da1b10e-1.png
bottom of page