top of page

Dla gości indywidualnych

Pobyt

W naszym Ośrodku posiadamy pokoje 2-3-4-5 osobowe z łazienką. Każdy pokój ma widok na rzekę, która płynie tuż przy obiekcie lub na górskie szczyty. Pobyt w Latarni Wagabundy dla każdego Gościa jest przede wszystkim czasem, gdzie można odpocząć – jest tu cicho, spokojnie a w całym Ośrodku panuje miła i przyjemna atmosfera. Posiadamy pokoje odpowiednie dla par a także rodzin z dziećmi.

Cennik
 • Pokój 2-osobowy z łazienką: 130zł/doba

 • Pokój 3-osobowy z łazienką: 180zł/doba

 • Pokój 4-osobowy z łazienką: 220zł/doba

 • Pokój 5-osobowy z łazienką: 250zł/doba
   

 • Śniadanie w formie szwedzkiego stołu z ciepłym, śniadaniowym posiłkiem - 25zł/osoba

 • Opłata za zwierzę - 20zł/doba

Powyższy cennik nie dotyczy terminów w których obowiązują oferty pakietowe m.in. święta, sylwester, długie weekendy.

W naszym Ośrodku znajduję się restauracja, w której szefowie kuchni serwują dania kuchni polskiej
i regionalnej. Kwaśnica na wieprzowinie, świeży pstrąg, łemkowskie fuczki, domowe pierogi, a także tradycyjny polski kotlet schabowy to specjalność naszej restauracji.

Goście indywidualni

Dla grup zorganizowanych

Pobyt grupy

W naszym Ośrodku posiadamy pokoje 2-3-4-5 osobowe z łazienką – łącznie 54 miejsca noclegowe (+10 dostawek w razie potrzeby). Każdy pokój ma widok na rzekę, która płynie tuż przy obiekcie lub na górskie szczyty. Pobyt w Latarni Wagabundy dla każdego Gościa jest przede wszystkim czasem, gdzie można odpocząć – jest tu cicho, spokojnie a w całym Ośrodku panuje miła i przyjemna atmosfera. Posiadamy pokoje odpowiednie dla par a także rodzin z dziećmi.

Grupom zorganizowanym (dorosłym) proponujemy
 • Śniadanie w formie szwedzkiego stołu z ciepłym, śniadaniowym posiłkiem

 • Obiad dwudaniowy + kompot

 • Kolacja na ciepło lub w formie szwedzkiego stołu

Dla grup zorganizowanych

Biesiady jak dawniej!

Organizujemy biesiady dla grup zorganizowanych 
w prawdziwie bieszczadzkim stylu. Z tego rodzaju usług, bardzo chętnie korzystają firmy organizujące szkolenia dla pracowników w Bieszczadach. Biesiada to świetna forma integracji, a jednocześnie okazja do poznania kuchni i kultury tej części Polski.

Oferujemy Państwu muzykę na żywo w wykonaniu Górskiej Kapeli, która gra pod nóżkę i do rytmu, nie zabraknie również turystycznych i ludowych piosenek, które wraz z kapelą można śpiewać.

Na naszych stołach podajemy dania kuchni polskiej i regionalnej, które na co dzień można zjeść w naszej restauracji. Prawdziwa kwaśnica na żeberkach z kapustą przez nas kiszoną, fuczki łemkowskie - regionalne danie naszej okolicy, różne rodzaje domowych pierogów, wiejski stół pełen wędlin i kiełbas pochodzących z naszej wędzarni, deski serów owczych i kozich, a na dodatek marynowane przez nas rydze to tylko kilka potraw, jakimi gościmy wszystkich Gości, spędzających niezapomniany wieczór na biesiadzie jak dawniej.

Smakowite posiłki popijamy winem z tokajskich winnic (możliwość podania w drewnianych beczkach), które przywozimy dla Państwa z Węgier, a także iście prawdziwymi nalewkami z lokalnych owoców. 

Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowania oferty, według indywidualnych preferencji. Proponujemy:


Pieczonego wieprza
Pieczonego barana
Wędzone pstrągi
Dania z grilla
Przed biesiadą, zależnie od pory roku proponujemy Państwu kulig z pochodniami lub przejazd wozami traperskimi.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o ofertę dla swojej grupy:

-Telefonicznie 881-315-112

-E-mail - recepcja@latarniawagabundy.pl

Biesiady jak dawniej!

Ognisko z kiełbaskami

Dla grup zorganizowanych oferujemy ognisko z kiełbaskami i poczęstunkiem.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek i poczęstunkiem. Oferujemy przysmaki bieszczadzkie i kuchnię polską - baranina, potrawy z grilla, wędzone pstrągów, a także grochówka podawana z kuchni polowej! 

Do ogniska chętnie i pod nóżkę przygrywa Górska Kapela.

Koszt takiego ogniska z poczęstunkiem ustalamy zawsze indywidualnie wg. życzeń klientów.

Ognisko z kiełbaskami
Pielgrzymki

Pielgrzymki i rekolekcje

 

Nasz ośrodek to doskonała baza dla wycieczek autokarowych odwiedzających nasz region. Bardzo lubimy przyjmować i gościć grupy pielgrzymkowe.

 • Ośrodek zlokalizowany jest bardzo blisko urokliwego drewnianego kościółka, który jest wizytówką naszej miejscowości i perełką Bieszczad.

 • Zapewniamy całodzienne wyżywienie, miłą atmosferę oraz dobre warunki noclegowe.

 • Świadczymy także usługi przewodnickie po naszym regionie, a szczególnie chętnie oprowadzamy grupy pielgrzymkowe po Sanktuariach i miejscach kultu religijnego w Bieszczadach.

md_5a9794da1b10e-1.png
bottom of page