top of page

Dla gości indywidualnych

Pobyt

W naszym Ośrodku posiadamy pokoje 2-3-4-5 osobowe z łazienką. Każdy pokój ma widok na rzekę, która płynie tuż przy obiekcie lub na górskie szczyty. Pobyt w Latarni Wagabundy dla każdego Gościa jest przede wszystkim czasem, gdzie można odpocząć – jest tu cicho, spokojnie a w całym Ośrodku panuje miła i przyjemna atmosfera. Posiadamy pokoje odpowiednie dla par a także rodzin z dziećmi.

Cennik
  • Pokój 2-osobowy z łazienką: 160zł/doba

  • Pokój 3-osobowy z łazienką: 220zł/doba

  • Pokój 4-osobowy z łazienką: 250zł/doba

  • Pokój 5-osobowy z łazienką: 300zł/doba
     

  • Śniadanie w formie szwedzkiego stołu z ciepłym, śniadaniowym posiłkiem - 30zł/osoba

  • Opłata za zwierzę - 20zł/doba

Powyższy cennik nie dotyczy terminów w których obowiązują oferty pakietowe m.in. święta, sylwester, długie weekendy.

W naszym Ośrodku znajduję się restauracja, w której podajemy dania kuchni polskiej
i regionalnej. Kwaśnica bieszczadzka, pstrąg z lokalnej hodowli, fuczki łemkowskie, domowe pierogi, a także tradycyjny polski kotlet schabowy to specjalność naszej restauracji.

logo lw.jpg
Goście indywidualni
372394040_802929415170211_4999029898513915113_n.jpg

Dla grup zorganizowanych

Pobyt grupy

W naszym Ośrodku posiadamy pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami – łącznie 56 miejsc noclegowych. Każdy pokój ma widok na rzekę, która płynie tuż przy obiekcie lub na górskie szczyty.

 

Grupom zorganizowanym oferujemy autorskie programy wycieczek w Bieszczady i po całym regionie, biesiady jak dawniej, biesiady łemkowskie, które są chwilą wspaniałej zabawy wśród uczestników, ognisko z pieczeniem kiełbasek, koncerty i występy lokalnych Artystów, Bardów czy zespołów promujących tzw. Krainę Łagodności. 

Dla grup zorganizowanych

Biesiady jak dawniej!
Biesiady łemkowskie!

Zapraszamy na spotkanie z kulturą i tradycją łemkowską. Poprzez kuchnię a także wyjątkową muzykę, chcemy pokazać Wam historie tej ziemi.
Biesiada jest czasem, gdzie wszyscy razem się bawią, tańczą i śpiewają. Do rytmu przygrywa ''Kapela Zberana'', która rozweseli każde towarzystwo. W trakcie występu kapela opowiada również o kulturze i historii regionu. Liderem kapeli jest ceniony przewodnik beskidzki. ​

Dla grup, które chciałaby usłyszeć o historii łemków, bojków, hucułów, a także posłuchać muzyki tej ziemii, oferujemy występ ''Kapeli Regionalnej'', która przedstawia nasz region. Jest to muzyka do posłuchania.

Na naszych stołach podajemy dania kuchni polskiej i regionalnej, Prawdziwa bieszczadzka kwaśnica, fuczki łemkowskie - regionalne danie naszej okolicy, hreczanyky, proziaki, różne rodzaje domowych pierogów, wiejski stół pełen wędlin i kiełbas pochodzących z naszej wędzarni, a na dodatek marynowane przez nas rydze to tylko kilka potraw, jakimi gościmy wszystkich Gości, spędzających niezapomniany wieczór na biesiadzie jak dawniej.

Smakowite posiłki popijamy winem z tokajskich winnic, które przywozimy dla Państwa z Węgier, a także iście prawdziwymi nalewkami z lokalnych owoców. 

Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowania oferty, według indywidualnych preferencji. Proponujemy:


Każdą biesiadę i jej program ustalamy indywidualnie z Organizatorem.
Przed biesiadą, zależnie od pory roku proponujemy Państwu kulig z pochodniami lub przejazd wozami traperskimi.

 

unnamed (4).jpg
Biesiady jak dawniej!

Ognisko z kiełbaskami

Tuż przy Latarni Wagabundy, nad rzeką Osławą zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbasek a także innymi przysmakami.

Na naszej sali biesiadnej posiadamy również duży, kamienny kominek, gdzie w razie deszczu również można upiec kiełbaski czy przygotować pyszne smakołyki na grilla.

Do spotkań przy ognisku możemy zaprosić barda, który umila czas wszystkim Gościom, grając na gitarze/akordeonie, śpiewając i opowiadając z humorem bieszczadzkie opowieści. 

Ognisko z kiełbaskami
Pielgrzymki

Pielgrzymki i rekolekcje

 

Latarnia Wagabundy znajduje się tuż przy urokliwym, drewnianym kościółku w Woli Michowej.

Za zgodą ks. Proboszcza, wypoczywające u nas grupy pielgrzymkowe mogą modlić się w tym kościele.


Kościół w Woli Michowej ze względu na swą budowę wpisaną w styl karpacki, a także wyjątkową historię co roku odwiedza wielu Pielgrzymów, ktorzy pragną pomodlić się przy ikonie Pani Jasnogórskiej Królowej Bieszczadzkiej Krainy.
To właśnie tutaj znajduje się Droga Krzyżowa znanego, nie żyjącego już Bieszczadzkiego Artysty - Jędrka ''Połoniny'' Wasilewskiego. 

 
 

87390546_486220895383640_7935653816886624256_n.jpg
md_5a9794da1b10e-1.png
bottom of page