top of page
IMG-8251.jpg

Wypoczynek w pełnym komforcie oraz gwarancja pięknego widoku na rzekę lub las. To właśnie zakwaterowanie w malowniczej Woli Michowej w naszym ośrodku. Oferujemy noclegi w pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych oraz możliwość zarezerwowania noclegu w studio, składającym się z dwóch pokoi 2-osobowych. Z każdego pokoju rozpościera się widok na kojącą zmysły bieszczadzką naturę, wygodne łóżko zapewnia regenerujący sen po dniu wypełnionym pieszymi wędrówkami, jazdą na nartach czy szkoleniami.

W standardzie każdy pokój ma własną łazienkę, czajnik oraz szklanki. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby umilić Państwu pobyt. Dbamy o przyjemną atmosferę i ciszę, po którą wielu z Państwa właśnie tu przyjeżdża. Zakwaterowanie w Latarni Wagabundy to także nieograniczony dostęp do wi-fi. Bez względu na cel podróży – czy przyjeżdżają Państwo prywatnie, czy w sprawach zawodowych, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nocleg u nas spełnił Państwa oczekiwania.

Ciekawą opcją dla podróżujących razem par, małżeństw czy rodzin jest nasze studio, składające się z dwóch 2-osobowych pokoi oraz wspólnej łazienki. Dbamy o czystość i jakość - mimo że w wyglądzie pokoje mogą się między sobą nieznacznie różnić, mogą być Państwo pewni, że urządzone zostały w jednakowym standardzie. Tak, aby zapewnić maksymalny komfort. Wola Michowa to wspaniałe miejsce, aby wypocząć. Zapraszamy w piękne Bieszczady do Latarni Wagabundy!

md_5a9794da1b10e-1.png
bottom of page