top of page
Kulig w Bieszczadach
Kulig w Bieszczadach

niedz., 17 gru

|

Latarnia Wagabundy

Kulig w Bieszczadach

Kulig zaprzęgiem konnym z muzyką na żywo, ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, bieszczadzkim grzańcem i wieloma innymi atrakcjami - serdecznie zapraszamy!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

17 gru 2023, 12:00 – 15:00

Latarnia Wagabundy, Wola Michowa 14, 38-543, Polska

O wydarzeniu

Prawdziwy, tradycyjny kulig w górach Bieszczadach z muzyką na żywo

Będąc zimą w Bieszczadach, koniecznie trzeba być na prawdziwym, górskim kuligu z zabawą, tańcami i bieszczadzką atmosferą.

Zapraszamy Państwa na prawdziwy, tradycyjny kulig po Woli Michowej – malowniczej osadzie górskiej w górach Bieszczadach.  Cała trasa kuligu przebiega przez Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy. Kuligi w Latarni Wagabundy to prawdziwa przygoda w dolinie rzeki Osława, górska atmosfera i zimowa sceneria. Klimat jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza bieszczadzkiego lasu. Swoje doświadczenie w organizacji kuligów posiadamy od 30 lat, kiedy jako pierwsi stworzyliśmy wspaniałą ofertę kuligu dla naszych Gości. 

Tradycyjnie w trakcie kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku ze smacznym poczęstunkiem bez limitu i tańcami do bieszczadzkiej nuty.

PROGRAM IMPREZY 

Przyjazd do Latarni Wagabundy, powitanie Gości przez kaowca kuligu i zajęcie miejsc na saniach. Każde sanie zostaną zaopatrzone w bieszczadzką nalewkę,  po czym wyruszycie na przejażdżkę w dolinie rzeki Osława. Dojedziecie na bieszczadzką polanę, zaprosimy wszystkich do ogniska. Ognisko poprowadzi gawędziarz z gitarą lub akordeonem. W biesiadno-regionalnym klimacie odbędzie się prawdziwa, bieszczadzka zabawa. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kaowiec, który również opowiada bieszczadzkie historie. Przy wielkiej watrze upieczecie swojskie kiełbaski, wypijecie bieszczadzki grzaniec, skosztujecie wyrobów z naszej wędzarni, a także smalcu z chrupiącymi skwarkami. Dla dzieci przygotujemy pyszną, bieszczadzką herbatkę. Po ok. 1,5h zabawy z pochodniami powrócicie do klimatycznej Latarni Wagabundy, gdzie w każdą sobotę jest możliwość wzięcia udziału w prawdziwej, biesiadzie jak dawniej z muzyką na żywo!

Cena zawiera:

-Przejazd kuligiem na bieszczadzką polanę (ok. 40min) i w drogę powrotną do Latarni Wagabundy (ok. 40min)

-Skosztowanie bieszczadzkiej nalewki podczas jazdy na saniach w kierunku leśnej polany

-Biesiadę przy ognisku wraz z poczęstunkiem (kiełbasa, grzaniec, herbata, wyroby z wędzarni, smalec, ogórki kiszone, ketchup, musztarda, pieczywo) (ok.1.5h)

-Muzykę na żywo w wykonaniu bieszczadzkiego gawędziarza

-Pochodnie na saniach w drodze powrotnej (dwie pochodnie na sanie)

-WC przy Latarni Wagabundy

-Parking przy Latarni Wagabundy

-Niesamowitą, bieszczadzką atmosferę i wspaniałą zabawę!

Bilety

 • Kulig w Bieszczadach

  Bilet dla 1 osoby na kulig w Latarni Wagabundy Osoby dorosłe - 140zł Dzieci do 12 roku życia - 120zł Dzieci do lat 4 - bezpłatnie (podczas przejazdu na kolanach rodziców)

  Od 120,00 zł do 140,00 zł
  Sprzedaż zakończona
  • 140,00 zł
  • 120,00 zł

  Suma

  0,00 zł

  Udostępnij to wydarzenie

  md_5a9794da1b10e-1.png
  bottom of page